Get Adobe Flash player
Start O nas Rekomendacje

Komentarze  

 
# Agata 2011-02-22 13:19
Urodziny w Klubie świetnie zorganizowane, szereg atrakcji, fantastyczna zabawa a co najważniejsze dzieci zadowolone.
Naprawdę POLECAM!!!!
Cytować
 
 
# Katarzyna 2012-04-05 16:40
Nasza Hania spędziła z Ciociami 2 szczęśliwe lata, teraz dorosła do przedszkola i z żalem ogromnym się z Klubikiem rozstajemy. Po tygodniu nadal opowiada nam o klubiku, ale też ładnie adaptuje się do przedszkola, jest towarzyska, wesoła i ciekawa dzieci i zajęć. Panie w przedszkolu oceniają Córeczkę jako radosną dziewczynkę z zainteresowania mi i sprytnymi rączkami, w czym na pewno duży udział Cioć z Klubiku. Bardzo dziękujemy za serce i polecamy Klubik wszystkim rodzicom, chcącym powierzyć malucha w naprawdę dobre ręce.
Cytować
 
 
# Beata i Roman 2012-08-03 09:26
Nasza córeczka chodziła do klubiku ponad rok - każdego dnia chętnie, z uśmiechem i w podskokach;) Cały czas wspomina ciocie ze "żłobcia", którym serdecznie dziękujemy, bo dzięki nim Nataszka jest wesołą, otwartą dziewczynką, chętnie i łatwo komunikującą się z innymi dziećmi i dorosłymi. Dzięki klubikowi nie mieliśmy żadnych kłopotów z adaptacją w przedszkolu, choć Nataszka ma dopiero 2 latka i 3 miesiące.
Swoją drogą, nie tylko córka znalazła w klubiku swoją pierwszą przyjaciółkę i ukochane ciocie, bo my, jako rodzice, również bardzo polubiliśmy panią Magdę, Anię i Kornelię i było nam przykro, że musieliśmy się rozstać. Marzy nam się, abyśmy zawsze trafiali na tak sympatyczne i godne zaufania opiekunki i nauczycielki naszego dziecka.
Dziękujemy również pani Basi, bo klubik jest prowadzony wzorowo, kontakt był fantastyczny - i możemy polecić to miejsce z całym przekonaniem:)
Cytować
 
 
# Anna i Wojciech 2012-09-11 18:00
Nasz syn uczęszczał do Klubiku przez rok. Myślę, że lepszego miejsca dla maluszka w pierwszych latach życia nie moglibyśmy sobie wyobrazić. Dziecko zawsze było zadbane, uśmiechnięte i z radością kolejnego ranka powracało do Klubiku i przesympatyczny ch "cioć". Atmosfera w tym miejscu była tak miła, że jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, to ponownie skorzystamy z pomocy Klubu i uroczych opiekunek :-)
Cytować
 
 
# Monika i Kuba 2012-11-11 20:18
Nasz Ignaś spędził w Klubiku 1,5 roku czyli całe swoje "żłobkowe" życie... Nastał czas przedszkola, ale z łzą w oku i ściśniętym gardłem rozstawiliśmy się z Klubikiem. W przedszkolu zaadaptował się bez żadnych problemów i świetnie sobie radzi :) Do "cioć" wychodził zawsze rano bardzo chętnie, radośnie, a my z naprawdę spokojnym sumieniem mogliśmy iść do pracy. Wiedzieliśmy, że nasz synek jest bezpieczny i w dobrych rękach... Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Basi za stworzenie tak godnego zaufania miejsca a Pani Ani, Madzi, Kornelii i Karolinie za wspaniałą opiekę nad Ignasiem... Gorąco polecamy !!!!
Cytować
 
 
# Magda i Robert 2013-01-15 22:36
Nasz synek spędził w klubiku ponad pół roku pod okiem uśmiechniętych "cioć". Zadbany, radosny, czasem zapominał dać nam buziaka na "do widzenia", bo od razu biegł do innych dzieci i pań. A czasem to i do domu nie chciał wracać, gdyż tak dobrze się bawił :lol:
Co pewien czas dostawaliśmy jego prace plastyczne - malował, rysował, wyklejał, robił zawieszki z masy solnej na choinkę, itp. - oczywiście z pomocą pań, ale później w domu potwierdzał nowe nabyte umiejętności np. pięknie naklejając bombki na narysowaną choinkę :)
Panie wspierają naukę nocnikowania, co sobie bardzo chwalę.
I super pomysł z monitoringiem. Przyznaję, że w początkowym okresie sporo podglądaliśmy, żeby zobaczyć jak się adaptuje i jak wygląda opieka, ale po krótkim czasie w pełni zaufaliśmy widząc jak bardzo jest zadowolony i z chęcią tam zostaje.
Gorąco polecam i BARDZO DZIĘKUJEMY za wspaniałą opiekę!
Cytować
 
 
# Joanna 2013-04-08 10:16
Nasz synek chodził do Klubu przez rok. Jesteśmy generalnie zadowoleni, ciocie dbały o zagospodarowani e czasu poprzez liczne prace plastyczne i zajęcia ruchowe. Opiekuńcze i empatyczne ciocie to silna strona klubu i dla nich warto tam posłać swoje dziecko. Polecam!
Cytować
 
 
# Marta 2013-05-17 13:26
Ania chodziła do Klubu prawie rok i bardzo żałujemy, że nie dłużej... Akurat Klub jest jednym z niewielu spraw, jakich nam żal z powodu wyprowadzki z miasta. Ania chodziła do dzieci bardzo chętnie, świetnie się bawiła, po powrocie opowiadała przebieg dnia. BARDZO POZYTYWNIE wpłynął na jej rozwój i relacje społeczne. Ciocie w mojej opinii stanowią o sile tej Placówki. Jedyne, na co na tamten moment mogłam narzekać, to brak dostępu do wyposażonego placu zabaw. Ale to zapewne się zmieni. Polecałam i polecać będę znajomym rodzicom z Krakowa.
Cytować
 
 
# Wiola 2013-09-08 17:52
Nasza córeczka chodziła do Klubiku przez 4 miesiące i codziennie rano bardzo się cieszyła, że idzie do dzieci i miłych cioć. Zawsze była zadbana i bardzo chętnie uczestniczyła w zabawach. Obecność kamer jest dodatkowym potwierdzeniem, że miejsce to wzbudza zaufanie i możemy go z czystym sumieniem polecić innym rodzicom. Mamy nadzieję, że nasza córeczka będzie miała równie przyjazne miejsce w nowym żłobku. Dziękujemy!
Cytować
 
 
# Karolina 2014-03-02 15:47
Adaś spędził w Klubie 11 miesięcy. W Klubie panowała miła atmosfera, dzieci miały fajnie zorganizowany czas, dziecko zawsze było czyste i nakarmione. Panie opiekunki bardzo miłe, co wg mnie jest bardzo ważne. Super sprawą był monitoring, dzięki któremu mozna było w każdej chwili zobaczyć co dzieciaki porabiają. Polecam.
Cytować